Skip to main content

STANDARDY JAKOŚCI

KLÜH ODPOWIEDZIALNOŚĆ Z JAKOŚCIĄ

Stosujemy różne systemy zarządzania, aby nasze usługi spełniały wysokie standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

Aby zapewnić maksymalne zadowolenie klientów, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój, nasze rozbudowane systemy zarządzania podlegają regularnym audytom wewnętrznym i zewnętrznym. Wszystkie oddziały firmy Klüh wdrożyły systemy zarządzania i działają sumiennie zgodnie z tymi standardami.

Wysoki stopień odpowiedzialności firmy Klüh znajduje odzwierciedlenie w naszym zarządzaniu jakością i ochroną środowiska.

Nasza Wizja jakości

Wizja jakości Klüh
Najważniejsze wartości Klüh

NASZE CERTYFIKATY

EcoVadis
PDF 0.96 KB
Eco Papier 2023
PDF 14 MB
Klüh EN ISO 9001
PDF 0,68 MB
Klüh EN ISO 14001
PDF 0,86 MB
Klüh EN ISO 9001
PDF 0.88 MB
Klüh EN ISO 14001
PDF 0.85 MB
Ortinema EN ISO 14001
PDF 0.78 MB
Ortinema EN ISO 9001
PDF 0,60 MB

NASZE CZŁONKOSTWO

Jesteśmy członkiem Polska Rada Centrów Handlowych. Jest to największą w Polsce organizacja działającą na rzecz rozwoju branży handlowej. Reprezentuje swoich członków w środowisku biznesowym, politycznym i społecznym. Rada zrzesza około 200 firm działających w sektorze handlowym. Jest merytorycznym głosem sektora w sprawie regulacji prawnych.

 

Jesteśmy członkiem Polskiej Rady Facility Management. Głównym celem Rady jest zrzeszenie branży,  dostarczanie aktualnej wiedzy o rynku oraz edukacja runku w obszarze profesjonalnego świadczenia usług  typu facility management.