Skip to main content
Eine Reinigungsdame von Klüh säubert sorgfältig Fensterflächen im Inneren eines Gebäudes.

Cleaning

W zgodzie z i zasadami zrównoważonego rozwoju

EKSPERCI W ZAKRESIE USŁUGI SPRZĄTANIA

Klüh Facility Services to profesjonalny i innowacyjny dostawca wysokiej jakości usług sprzątania opartej na zasadach zrównoważonego rozwoju. Stawiamy na dialog i współpracę, dostosowując procesy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dla każdego klienta dobieramy spersonalizowaną strategię, dlatego efekty naszej pracy są tak skuteczne. Potrzeba szukania optymalnych i kreatywnych rozwiązań, promowania dobrych praktyk i wyjście poza utarte schematy jest głęboko wpisana w nasze DNA i sprawia, że wspomagamy naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasz zespół, dzięki szerokim kompetencjom i doświadczeniu poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Działamy kompleksowo wykorzystując innowacyjne technologie w zakresie usługi sprzątania, aby nasza praca była efektywna i wydajna. Wykorzystujemy szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wdrożenie nowego wymiaru jakości usług porządkowych. Oferujemy transparentność każdej usługi, aby nasz serwis był mierzalny i dawał się prześledzić.

Zrozumienie zasad zrównoważonego rozwoju, jak i dostrzeganie jego pozytywnego wpływu przejawia się przez m.in. optymalizację zużycia surowców, redukowanie kosztów poprzez ich optymalizację, higienę usługi, dbanie o klientów traktując ich po partnersku, dbanie o wszystkich pracowników poprzez szacunek do nich i umożliwianie im godnego życia.

Nasz model biznesowy opiera się na długotrwałych relacjach z klientami - zawsze zorientowany na potrzeby naszych klientów, z myślą o całości i optymalizacji kosztów.

Usługi sprzątania dopasowane do Twoich potrzeb

JAKOŚĆ WSPIERANA TECHNOLOGIĄ

Jako firma rodzinna z dumą możemy spojrzeć wstecz na historię sukcesu obejmującą ponad 111 lat. Siedziba firmy KLUH Facility Services  Sp. o.o. mieści się we Wrocławiu. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, a nasze Oddziały znajdują się w Poznaniu, Warszawie, Lodzi, Katowicach i Trójmieście. Realizujemy usługi we wszystkich klasach obiektów, z których wiele jest niezwykle prestiżowych. Wszędzie i każdego dnia nasze zespoły dokładają wszelkich starań, aby nasi klienci mogli w pełni skupić się na swojej podstawowej działalności.

Zwiększenie wydajności operacyjnej i zrównoważony rozwój nie muszą się nawzajem wykluczać. Przejrzystość naszych procesów podczas świadczenia naszej usługi jest ważnym wskaźnikiem dla zrównoważonego rozwoju i pozytywnym wkładem w bilans ekologiczny.  Innowacje technologiczne pomagają nam sprostać ekologicznym, ekonomicznym i społecznym wyzwaniom i przyczyniają się do wprowadzania zrównoważonych zmian.

Nasze usługi

KLÜH TWÓJ PARTNER W ZAKRESIE UTRZYMANIA CZYSTOSCI

Oferujemy szeroki zakres czynności, które mają na celu utrzymanie odpowiedniego standardu czystości, a także zaspokojenie potrzeb klienta.

Sprzątanie bieżące

Regularne sprzątanie obiektu w celu utrzymania higienicznego środowiska wg ustalonego wcześniej zakresu usługi

Czyszczenie szkła i elewacji

Czystość bez smug szyb wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz okien dachowych.

Czyszczenie przemysłowe

Kompetentne sprzątanie urządzeń technicznych i ciągów technologicznych.

 

Gruntowne czyszczenie

Usunięcie wszelkich zabrudzeń, smug z różnych typów powierzchni, od betonu, aż po ceramikę sanitarną i posadzki

Czyszczenie pojazdów

Usługi czyszczenia pojazdów są świadczone dla autobusów, pociągów, zajezdni, samolotów, czy terminali lotniczych.

Sprzątanie terenów zewnętrznych

Tereny zewnętrzne wymagają profesjonalnego sprzątania, ponieważ są wiztówką naszych klientów dla ich partnerach biznesowych i odwiedzających.

Specjalne czyszczenie

Specjalne usługi serwisowe w zakresie sprzątania nieruchomości.

Specjalne czyszczenie pomieszczeń sterylnych

Sprzątanie pomieszczeń typu „cleanroom” z częstotliwością i rodzajem czynności zależnym od miejsca i rodzaju powierzchni.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Szukasz partnera biznesowego, u którego Twój obiekt będzie w dobrych rękach, który zna Twoje potrzeby i odciąży Cię, abyś mógł skoncentrować się na swojej podstawowej działalności? Klüh Facility Services spełni Twoje potrzeby i oczekiwania. Tworzymy organizacje zaangażowanych ludzi, a każdego z naszych Partnerów traktujemy indywidualnie, stawiając na dialog i współpracę. Model biznesowy Klüh opiera się na długotrwałych relacjach z klientami - zawsze zorientowany na ich potrzeby i z myślą o całości i optymalizacji kosztów. Uważamy, że jako przedsiębiorstwo o wysokich kompetencjach fachowych, powinniśmy zapewnić naszym klientom najlepsze metody i strategie. Każdego dnia nasze zespoły dokładają wszelkich starań, aby nasi klienci mogli w pełni skupić się na swojej podstawowej działalności.

Firma Klüh Facility Services uzyskała zloty medal renomowanej platformy EcoVadis.  Plasuje nas to wśród najlepszych pod względem zrównoważonego rozwoju podmiotów.

Klüh Facility Services osiąga ponadprzeciętnie dobre wyniki w każdej z czterech rozpatrywanych kategorii:

 • zarządzenie środowiskowe
 • prawa pracy i prawa człowieka
 • etyka
 • zrównoważone zamówienia

EcoVadis to jedna z wiodących agencji ratingowych i stanowi platformę dla podmiotów chcących wykazać się ponadprzeciętną dbałością o wszystkie aspekty zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy dumni, że udało się nam uzyskać certyfikat EcoVadis na poziomie złotym. Wyróżnienie jest niezależnym potwierdzeniem naszych nieustannych dążeń do utrzymania w działalności Klüh najwyższych standardów.

Poprzez wykorzystanie odpowiednich technologii, ogólnej efektywności sprzętu i automatyzacji niektórych procesów, otwieramy dalszy potencjał w zakresie wyższej jakości oraz efektywności pracy. Wykorzystujemy szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wdrożenie nowego wymiaru jakości w zakresie usług porządkowych. Autorskie rozwiązania informatyczne QUSEC, eAudit oraz DigiClean wspierają zarządzanie naszymi procesami. Digitalizacja w profesjonalnych usługach sprzątania to przyszłość, którą jako Klüh dajemy naszym klientom już dziś. Wysoki stopień odpowiedzialności odzwierciedlają nasze systemy zarządzania jakością i środowiskiem, które posiadają certyfikaty ISO 9001 (system zarządzania jakością) oraz ISO 14001 (system zarządzania środowiskiem). W ramach naszej działalności dużą wagę przywiązujemy do zagadnień ochrony środowiska.

Klüh Facility Services współpracuje z partnerami w zakresie rozwiązań robotyki. Automatyzacja i robotyzacja na pewno są przyszłością branży FM. Tej rewolucji już nie da się zatrzymać. Powodem tego jest przede wszystkim sytuacja na rynku pracy oraz koszty zatrudniania pracowników. Zanim jednak nastąpi zautomatyzowanie procesów minie jeszcze sporo czasu, a nawet w takim przypadku wykluczenie człowieka z pracy będzie niemożliwe. W naszej ocenie najbardziej efektywnym sposobem świadczenia usługi utrzymania czystości będzie współpraca pracowników z maszynami. Z zainteresowaniem śledzimy rozwój robotyzacji. W przyszłości jesteśmy otwarci na zastosowanie autonomicznych przemysłowych maszyn do zamiatania i czyszczenia powierzchni. W tym zakresie już teraz oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie i doradztwo. Z naszymi Partnerami zapewniamy Państwu możliwość wykonania dedykowanych testów.

Klüh Facility Services służy radą i wsparciem w zakresie zrównoważonego rozwoju i zarządzania obiektami. Opracowujemy dla Ciebie procesy i systemy oszczędzające zasoby, które są wymierne, udokumentowane i przejrzyste. Dzięki naszym koncepcjom sprzątania pomagamy zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych i poprawić ślad wodny Twojej firmy. Wspólnie z naszymi partnerami stale pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami w obszarze chemii czyszczącej i eksploatacji maszyn. Nasz zintegrowany system zarządzania gwarantuje uporządkowane i systematyczne wdrażanie wysokich standardów w obszarach zarządzania jakością, środowiskiem i energią. W Klüh Facility Services wcześnie identyfikujemy wyzwania społeczne oraz szybko i elastycznie dostosowujemy się do zmian globalnych.

USŁUGI GRUPY KLÜH NA ŚWIECIE

KLÜH GROUP – CLINIC SERVICE

Doskonałe usługi od 1911 roku

Jako innowacyjny dostawca wysokiej jakości usług sprzątania, Klüh Service Management GmbH projektuje indywidualne rozwiązania dla klientów. Stosując zrównoważone, najnowocześniejsze technologie i metody sprzątania, zapewnia higieniczną czystość i dobre samopoczucie. Koncepcje sprzątania Klüh Cleaning przyczyniają się do zachowania wartości nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych w całych Niemczech.

Indywidualne usługi sprzątania budynków świadczone przez firmę Klüh Cleaning opierają się na zgromadzonej wiedzy specjalisty ds. higieny. Jakość pracy z powodzeniem zapewnia innowacyjne narzędzie DigiClean®.

Portfolio Klüh Service Management GmbH w zakresie usługi CLEANING obejmuje:

 • Sprzątanie bieżące
 • Czyszczenie szyb i fasad
 • Sprzątanie przemysłowe
 • Gruntowne sprzątanie
 • Sprzątanie czystego pokoju
 • Sprzątanie pojazdów
 • Utrzymanie obiektów zewnętrznych
 • Sprzątanie specjalne

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usługi CLEANING jaką proponuje Klüh Service Management GmbH w Niemczech. Kliknij na usługę, aby zobaczyć szczegóły.