Skip to main content
Eine Reinigungskraft säubert im sterilen Raum in Schutzkleidung sorgfältig die Oberflächen.

Clinic Service

W zgodzie z i zasadami zrównoważonego rozwoju

USŁUGI DLA RYNKU OPIEKI ZDROWOTNEJ

Firma Klüh Facility Services jest strategicznym partnerem w zakresie usług dla sektora w obszarze ochrony zdrowia. Jesteśmy świadomi wyzwania przed którymi codziennie stają nasi klienci i w istotny sposób przyczyniamy się do zapewnienia maksymalnej higieny. We współpracy z naszymi klientami oferujemy niezawodność procesu, planowania i budżetu w połączeniu z niezmiennie wysokim poziomem usług. Profesjonalne sprzątanie w obszarach o podwyższonym standardzie higienicznym zdecydowanie należy powierzyć profesjonalistom. Nasi eksperci ds. higieny pomogą Ci uniknąć ryzyka infekcji w Twoim obiekcie i spełnić obowiązujące rygorystyczne standardy higieniczne. Nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia z zakresu higieny.

Działamy w klinikach uniwersyteckich, szpitalach, klinikach rehabilitacyjnych oraz w domach seniora i zakładach opiekuńczych. Wszystkie usługi odbywają się zgodnie z przepisami prawa i spełniają najwyższe wymogi.

Transparentna efektywność pracy

KOMPLEKSOWY ZAKRES USŁUG

Jako Twój partner strategiczny wspieramy Twoich pracowników umożliwiając im skupienie się na swoich kluczowych kompetencjach. Ponad 20 500 pracowników pracujących w Grupie Klüh we wszystkich krajach, w których Klüh prowadzi swoją działalność, wykonuje usługi dla sektora ochrony zdrowia.

Włożyliśmy wiele wysiłku w dzielenie się naszą wiedzą na temat higieny z naszymi klientami i opublikowaliśmy podręcznik higieny. W 2020 r. to ważne źródło branżowe zostało rozszerzone o rozdział poświęcony głównym chorobom zakaźnym, w tym COVID-19. Wszyscy pracownicy przechodzą regularne szkolenia, aby poszerzać swoją wiedzę i kompetencje w zakresie standardów higieny.

Nasze usługi

KLÜH TWÓJ PARTNER W ZAKRESIE DOSTARCZENIA USŁUGI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Od sprzątania budynków i oddziałów w szpitalach po zarządzanie usługami ‘ soft services’ - bazujemy na pierwszorzędnej jakości naszych usług, a nasze portfolio jest kompleksowe. Każdemu klientowi chętnie udzielimy szczegółowych porad, a nasz zespół profesjonalnie wyszkolonych pracowników jest zawsze gotowy, aby udzielić Państwu wsparcia.

Sprzątanie oddziałów szpitalnych i przychodni

Kompleksowy serwis dla instytucji służby zdrowia.

   

Sprzątanie sal operacyjnych

Dezynfekujemy każdy zakamarek sali operacyjnej po każdym zabiegu.

   

Sprzątanie laboratorium

Zapewniamy pracownikom laboratorium bezpieczne i higienicznie czyste środowisko.

Materiały sterylne

Dezynfekujemy i sterylizujemy produkty medyczne zgodnie z wymogami operatorów wyrobów medycznych.

Usługi dla pacjentów

Nasze usługi dla pacjentów zapewniają transparentność kosztów i dedykowany kontakt.

Przygotowanie łóżka

Przygotowujemy łóżka w pokojach pacjentów/ rezydentów oraz w centralnym magazynie łóżkowym.

Zarządzanie usługą i jakością

W naszej firmie wdrożone są kompletne działania związane z certyfikacją zgodnie z EN ISO9001:2015 oraz EN ISO14001:2015, obejmując wszystkie obszary zadań w przedsiębiorstwie.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Szukasz partnera biznesowego, u którego Twój obiekt będzie w dobrych rękach? Uważamy, że jako przedsiębiorstwo o wysokich kompetencjach fachowych, powinniśmy zapewnić naszym klientom najlepsze metody i strategie. Każdego dnia nasze zespoły dokładają wszelkich starań, aby nasi klienci mogli w pełni skupić się na swojej podstawowej działalności. Tworzymy organizacje zaangażowanych ludzi, a każdego z naszych Partnerów traktujemy indywidualnie, stawiając na dialog i współpracę. Model biznesowy Klüh opiera się na długotrwałych relacjach z klientami - zawsze zorientowany na ich potrzeby i z myślą o całości oraz optymalizacji kosztów.  Jesteśmy preferowanym strategicznym partnerem sektora opieki zdrowotnej w zakresie higieny na świecie. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia, aby aktualizować swoją wiedzę i poszerzać swoje kompetencje w zakresie standardów higieny i razem z naszymi certyfikowanymi specjalistami od dezynfekcji tworzą zgrany zespół.

Znamy i rozumiemy wyzwania, przed którymi każdego dnia stoi sektor ochrony zdrowia. We współpracy z naszymi klientami oferujemy niezawodność procesu, planowania i budżetu w połączeniu z niezmiennie wysokim poziomem usług. Wieloletnie partnerstwa z wieloma dużymi klinikami i szpitalami są dowodem zaufania do naszych umiejętności.

Firma Klüh Facility Services uzyskała zloty medal renomowanej platformy EcoVadis.  Plasuje nas to wśród najlepszych pod względem zrównoważonego rozwoju podmiotów.

Klüh Facility Services osiąga ponadprzeciętnie dobre wyniki w każdej z czterech rozpatrywanych kategorii:

 • zarządzenie środowiskowe,
 • prawa pracy i prawa człowieka,
 • etyka,
 • zrównoważone zamówienia.

EcoVadis to jedna z wiodących agencji ratingowych i stanowi platformę dla podmiotów chcących wykazać się ponadprzeciętną dbałością o wszystkie aspekty zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy dumni, że udało się nam uzyskać certyfikat EcoVadis na poziomie złotym. Wyróżnienie jest niezależnym potwierdzeniem naszych nieustannych dążeń do utrzymania w działalności Kluh najwyższych standardów.

Outsourcing usługi sprzątania ma całe mnóstwo zalet i przede wszystkim pozwala na obniżenie kosztów usługi, zapewnia dostęp do specjalistycznej wiedzy i jakość na najwyższym poziomie, pozwala skupić się na celach strategicznych oraz realizowaniu przyjętych celów.

Usługi sprzątania w szpitalach i klinikach pełnią nie tylko funkcję estetyczną poprawiającą dobre samopoczucie, ale mają także znaczenie ratujące życie. Głównym celem jest zapobieganie zakażeniom wśród pacjentów, pracowników i gości. Coraz większa liczba operatorów szpitali i klinik zleca usługi sprzątania profesjonalistom. Wysoko wykwalifikowani i wyspecjalizowani pracownicy usługi sprzątania realizują usługę ze wsparciem rozwiązań cyfrowych wykorzystując wysokiej jakości sprzęt i zapewniając sprzątanie na żądanie, w ciągu dnia lub na zmiany, aby zapewnić higieniczną czystość przez całą dobę. Profesjonalne usługi sprzątania mogą podjąć się złożonego zadania zarządzania higieną, zapewniając, że możesz niezawodnie wywiązać się ze swoich obowiązków związanych z zapewnieniem higieny, jednocześnie uwalniając personel od konieczności skoncentrowania się na swoich podstawowych działaniach.

Profesjonalne sprzątanie to nasza specjalność i chętnie wykonamy tę usługę dla Ciebie!

Klüh Facility Services służy radą i wsparciem w zakresie zrównoważonego rozwoju i zarządzania obiektami. Opracowujemy dla Ciebie procesy i systemy oszczędzające zasoby, które są wymierne, udokumentowane i przejrzyste. Dzięki naszym koncepcjom sprzątania pomagamy zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych i poprawić ślad wodny Twojej firmy. Wspólnie z naszymi partnerami stale pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami w obszarze chemii czyszczącej i eksploatacji maszyn. Nasz zintegrowany system zarządzania gwarantuje uporządkowane i systematyczne wdrażanie wysokich standardów w obszarach zarządzania jakością, środowiskiem i energią. W Klüh Facility Services wcześnie identyfikujemy wyzwania społeczne oraz szybko i elastycznie dostosowujemy się do zmian globalnych. Klüh Facility Services uzyskała certyfikat dotyczący zagadnień związanych z etyką środowiskową, społeczną lub biznesową.

USŁUGI GRUPA KLÜH NA ŚWIECIE

KLÜH GROUP – CLINIC SERVICE

Doskonałe usługi od 1911 roku

Jako strategiczny partner w zakresie higieny w sektorze opieki zdrowotnej Klüh Service Management GmbH zna wyzwania, przed którymi stoją klienci i wnosi ważny wkład w zapewnienie maksymalnej higieny. Profesjonalne usługi sprzątania szpitali i klinik należą do rąk specjalistów i coraz częściej przenoszą się w centrum uwagi opinii publicznej.

Eksperci ds. higieny wspierają klientów w unikaniu ryzyka infekcji w ich placówce, dzięki czemu Klüh może być preferowanym dostawcą opieki zdrowotnej. Państwowi certyfikowani specjaliści od dezynfekcji dbają o to, aby bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty, priony i inne szkodliwe patogeny nie miały żadnych szans. Używany sprzęt spełnia najwyższe standardy higieny.

Portfolio Klüh Service Management GmbH w zakresie serwisu CLINIC SERVICE obejmuje:

 • Sprzątanie budynków i oddziałów
 • Sprzątanie sali operacyjnej
 • Sprzątanie laboratorium
 • Materiały sterylne
 • Usługi dla pacjentów
 • Usługi transportowe
 • Przygotowanie łóżka
 • Zarządzanie firmą usługową

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usługi CLINIC SERVICE jaką proponuje Klüh Service Management GmbH. Kliknij na usługę, aby zobaczyć szczegóły.