Skip to main content
Nahaufnahme von einem Flugzeug im Hangar.

Lotnictwo

Niezawodny, szybki, elastyczny i zorientowany na klienta

JAKOŚĆ USŁUG NA LOTNISKACH I DLA LOTNISK

Klüh obsługuje główne lotniska, renomowane linie lotnicze i wiele firm zajmujących się obsługą naziemną, aby zapewnić płynne działanie, bezpieczeństwo i wydajność wszystkich operacji między startem a lądowaniem. Działania związane z branżą lotniczą często obejmują złożone łańcuchy procesów, które wymagają precyzyjnej koordynacji, innowacyjnych rozwiązań cyfrowych i doskonale funkcjonujących zespołów.

Możemy zapewnić wszystkie potrzebne usługi – sprzątanie, logistykę, ochronę, catering i tymczasowe zatrudnienie pracowników – we wszystkich obszarach, począwszy od parkingów i wahadłowców, przez terminale, poczekalnie i bramki, aż po same samoloty, przyczyniając się w ten sposób do sprawnego przebiegu operacji lotniczych i zapewnienie pasażerom przyjemnych wrażeń z podróży.

Dzięki optymalnemu planowaniu, doskonałej logistyce oraz niezbędnym zasobom ludzkim jesteśmy w stanie zapewnić dobre terminowe wykonanie.

Ustanawiamy szczupłą i wydajną strukturę organizacyjną na miejscu oraz zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel z dużą wiedzą procesową.

Świadczone usługi są szczegółowo dokumentowane i monitorowane. 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ DOWIEDZIEĆ SIĘ O NASZYCH USŁUGACH?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI