Cleaning

Cleaning

Certyfikowany pomiar jakości dla naszych klientów

Kierownicy operacyjni Klüh są wyposażeni w tablety i pracują z oprogramowaniem Visionclean. Sprawdzony system podpowiada bez barier językowych za pomocą optycznego formularza, co, z jakim priorytetem i w jakiej kolejności ma być sprzątane. Uwzględnione są aspekty ergonomicznego trybu pracy oraz oszczędność czasu przeznaczonego na przejścia. Ponadto przedstawiono tam graficznie w sposób zrozumiały dla naszych pracowników tak ważne tematy, jak bezpieczeństwo pracy oraz higiena. Programu można używać ze wsparciem komputerów lub w wersji papierowej.

Za pomocą szeroko zakrojonych szkoleń w zakresie obsługi techniki i chemii w obiektach przygotowujemy naszych pracowników do wykonywania przez nich swoich zadań. Moduły szkoleniowe Visionclean odnoszą się przy tym dokładnie do umów o świadczenie usług z naszymi klientami. W ramach zarządzania jakością wszelkie braki w sprzątaniu są bardzo szybko dokumentowane. Nasi pracownicy mogą w sposób transparentny przejść dodatkowe szkolenia. Instruktaż stanowiskowy i kontrola są regułą.

Ponadto Klüh Cleaning stosuje oprogramowanie z zarządzania jakością MasterKey-Plus.

Za pomocą naszego oprogramowania Klüh-Kalk wykonujemy transparentne kalkulacje kosztowe i dokładne plany wykonywania naszych usług u klientów.

» Twój kontakt

Wlodzimierz Galecki

Wlodzimierz Galecki

Managing Director

T +48 71 7 97 46 30
F +48 71 7 97 46 31
polska@klueh.com
 
Aniela Ptak

Aniela Ptak

Managing Director

T +48 71 7 97 46 30
F +48 71 7 97 46 31
polska@klueh.com

» ANNUAL REPORT 2021

Klüh Multiservices can look back on 111 years of success.

Start your journey through time
 

» Cleaning w skrócie